top of page

wordismo.com sitesindeki siparişlerinizin teslimat ve iade koşulları aşağıda belirtildiği gibidir.

Wordismo websitesinde alışveriş yapabilmek için İngilizce kursları ve etkinlikler sayfamızı ziyaret edebilir, internet sitemizden alışveriş yapabilir sitemizde satışa sunulan ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Aksi Wordismo tarafından belirtilmedikçe belirtilen tarihlerde eğitimler ve etkinlikler gerçekleştirilir.

Üyelik

● İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olma zorunluluğu yoktur. Üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapma tercihi müşterilerimize aittir.

● Üyelikte zorunlu alanlar adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve sisteme giriş yaparken kullanacağınız şifredir.

● Üye olmadan yapılacak alışverişlerde siparişinizin size ulaştırılabilmesi için adınız, soyadınız, GSM ve telefon numaranız, e-posta adresiniz zorunlu alan olarak istenmektedir. Üye olmadan yapılacak alışverişte belgelerin firmanız adına düzenlenmesini tercih ederseniz kurumsal sekmesinde yer alan firma adı, vergi dairesi, vergi numarası ve e-posta adresi alanlarını doldurmanız gerekmektedir.

● Üye olmadan yapılan alışverişlerde girilen bilgiler ile sistemimizde üyelik kaydı oluşturulmaz.

Ürün Seçimi

● Sitemizde İngilizce birebir dersler, sınav etkinlikleri ve konuşma grupları gibi eğitimler bulunmaktadır. Ürün tanımı için hazırlanan sayfalarda ürünlerin tanım, resim, açıklama ve fiyat detayları yer almaktadır.

● Satın almak istediğiniz hizmetlere kaydol butona basarak kaydolabilirsiniz.

● Ayrıca size verilen bir indirim kodu varsa satın alım esnasında kupon kodu alanına bu kodu yazarak kodu kullan butonuna bastığınıza girilen kod sistem tarafından kontrol edildikten sonra söz konusu indirim tutarı otomatik olarak uygulanır.

 

Teslimat ve Fatura Adresi Seçimi

● Sepetim butonunda ürün ve tutarları inceleyip satın al butonuna tıkladığınızda daha önce üye girişi yapmadıysanız üye girişi ya da üyeliksiz alışveriş tercihini yapacağınız sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfadaki tercihinizin ardından düzenlenen faturanın gönderileceği adres bilgilerini seçeceğiniz sayfaya ulaşacaksınız. Burada dilediğiniz kadar farklı adres tanımlayabilir, tanımladığınız adresleri düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

 

Ödeme ve Onay

● Ödeme sayfasında siparişinizle ilgili özet bilgileri, alt kısımda ise ödemeniz gereken toplam alışveriş tutarını görebilirsiniz. Bu alanda hatalı olduğunu düşündüğünüz bir husus varsa önceki adımlara dönerek seçimlerinizi değiştirebilirsiniz.

● Sitemizde iyzico ödeme alma sistemi kullanılmaktadır.

● Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih ederseniz kartın tipi, taksit seçeneği, kartın üzerinde yazan ad soyad, kart numarası, son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazdıktan sonra ödeme yap butonuna tıklayabilirsiniz.

● Girdiğiniz bilgiler SSL güvenlik protokolü sertifikası ile güvenli ortamda bankaya iletilir. Ödeme başarılı olduğunda siparişiniz oluşur ve sipariş numaranız görebileceğiniz onay sayfasına yönlendirilirsiniz.

● Bankaların artı taksit uygulamaları kartınızın bağlı olduğu bankaya göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için kartın ait olduğu banka ile görüşebilirsiniz.

 

Sipariş Takibi

● Wordismo’dan verdiğiniz siparişlerin durumunu sitemizde yer alan “sipariş takibi” sayfasını kullanarak takip edebilirsiniz.

● Üye olarak sipariş oluşturan müşterilerimiz üye menüsünü kullanarak üye girişi yaptıktan sonra bu menüde bulunan sipariş takibi sayfasına ulaşabilmektedir. Üye olmadan alışveriş yapan müşterilerimiz ise yine aynı menüde bulunan sipariş takibi linkini tıkladıktan sonra gelen sayfaya sipariş oluştururken belirttiği mail adresini ve sipariş numarasını yazarak sipariş takip sayfasına ulaşabilirler.

● Sipariş takip sayfasında sipariş ettiğiniz ürünleri, fatura adreslerinizi, ödediğiniz toplam tutarı ve siparişinizin durumunu görebilirsiniz.

 

Teslimat

● Satışı yapılan ürünlerin tahmini teslimat süreleri değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz de birbirinden farklı zamanlarda temin edilen ürünler bulunabilir. Eğitim hizmeti belirtildiği tarihte verilmektedir. 

● Eğitim hakkında detaylı bilgi vermek veya değişiklik ve düzenlemelerden sizi haberdar etmek amacıyla size iletişim kanallarınız yoluyla ulaşarak bilgi verilebilir.

 

İptal ve İade 

● Satın aldığınız ürünü/hizmeti iade etme hakkına sahipsiniz. Eğitimi hizmeti henüz gerçekleşmeden önce iptal talebinde bulunabilir ve ödediğiniz ücretin iadesini alabilirsiniz. 

● Eğitim hizmeti tamamlandıktan sonra iptal ve iade yapılmaz. 

● Eğer eğitim hizmeti birden fazla ders gününden oluşuyorsa, aldığınız ders kadara karşılık gelen ücret düşülerek iade işleminiz gerçekleştirilir. Örneğin 24 derslik bir pakete kaydoldunuz ve 4 ders aldıktan sonra iptal talebinde bulundunuz. Aldığınız 4 dersin ücreti düşülerek, kalan tutar size iade edilir.

 

İade / değişim talebi oluşturmak için;

● info@wordismo.com email adresine talebinizi iletebilirsiniz veya websitemizdeki chat bölümünden iptal/iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz incelenip 48 saat içerisinde size dönüş yapılacaktır.

● İade işleminin onaylanması durumunda; iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.

● Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemeniz online olarak en kısa sürede kredi kartınıza yapılacaktır. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

● Ödeme şekli "Havale/EFT" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri ödenir.

● İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

● Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. Satın aldığınız ürün/hizmeti 14 gün içinde başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

● Satın aldığınız ürünü/hizmeti iade etme hakkına sahipsiniz. Eğitimi hizmeti henüz gerçekleşmeden önce iptal talebinde bulunabilir ve ödediğiniz ücretin iadesini alabilirsiniz. 

● Eğitim hizmeti tamamlandıktan sonra iptal ve iade yapılmaz. 

● Eğer eğitim hizmeti birden fazla ders gününden oluşuyorsa, aldığınız ders kadara karşılık gelen ücret düşülerek iade işleminiz gerçekleştirilir. Örneğin 24 derslik bir pakete kaydoldunuz ve 4 ders aldıktan sonra iptal talebinde bulundunuz. Aldığınız 4 dersin ücreti düşülerek, kalan tutar size iade edilir.

bottom of page